Tanel Mätlik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 5102705

Tanel Mätlik on lõpetanud Tartu Ülikooli bakalaureusekraadiga (cum laude) 1995.aastal. Magistrikraadi (cum laude) sai Tanel 1998.aastal poliitikafilosoofia erialal. 1996/1997 aastal täiendas ta end Soros/FCO Chewening stipendiumiga poliitikateooria ja -filosoofia alal Oxfordi Ülikoolis Inglismaal. Tanel Mätlik on töötanud erinevatel ametikohgadel avalikus ja erasektoris, sh. lektorina Tartu Ülikoolis, Riigikantseleis rahvastikuministri nõunikuna, Hollandi Kuningriigi Suursaatkonnas Matra Programmi koordinaatorina ning Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutuse juhatajana. Tanel on koostanud projekte preamiselt hariduse, tööturu, tervishoiu ja kodanikuühiskonna valdkonnas. Tal on pikaajaline kogemus organisatsioonipõhiste ja valdkondlike strateegiate koostamisel ning organisatsiooni juhtimises läbides selleks rida juhtimisalaseid koolitusi.

Sille Talvet-Unt
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
+372 510 9278

Sille on lõpetanud Tartu ülikooli nii õigusteaduse kui majanduse erialadel. Sillel on ulatuslik juhtimiskogemus ning ta on osalenud mitmete organisatsioonide strateegilises arendustegevuses (Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, ÜRO Arenguprogramm, SA Lõuna-Eesti Turism jm). Sille on töötanud nii konsultandina, koordineerides suuremahulisi rahvusvahelisi projekte, kui ka avalikus sektoris juhina olles vastutav EL struktuurifondide tõhusa rakendamise eest. Seetõttu omab Sille kogemust nii rahastaja kui taotleja poolelt.

Kõige rohkem koordineerinud ning oma ekspertiisi pakkunud rahuvusvahelistes projektides regionaalarengu, ettevõtluskeskkonna arendamise, keskkonnakaitse ja turismi valdkondades.

 

Silja Lehtpuu
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 515 7724

Silja on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli majanduse erialal ning omandanud samas ka majandusteaduste magistri kraadi. Hetkel õpib ta Tartu Ülikooli Euroopa Kolledžis Euroopa õpingute magistriprogrammis. Silja on varem töötanud jaekaubandusettevõtetes keskastme juhina ning konsultatsioonifirmas Heiväl Consulting juhtimiskonsultandina, kus ta tegeles peamiselt ekspordi-, tootearendus-, turundus- ja äriplaanide koostamisega ning kvaliteedijuhtimise projektidega. Kõige rohkem konsultatsiooniprojekte on ta teostanud turismivaldkonnas. Silja on läbinud mitmeid kvaliteedijuhtimise alaseid koolitusi ning osalenud Eesti Turismiettevõtete Kvaliteediprogrammis nõustaja ja koolitajana.